نمایشگاه اتومبیل مسکو 2023

نمایشگاه اتومبیل مسکو 2023 (MIMS Automechanica) در تاریخ 21 تا 24 آگوست (30 مرداد تا 2 شهریور 1402) در Expocenre Moscow برگزار میشود. این نمایشگاه اخبار شرکت های روسیه و بین المللی مربوط به بخش های خودرو، لوازم جانبی خودرو، مهندسی خودرو، صنعت اتوماسیون، تجهیزات و ابزار قطعات خودرو را نشان میدهد.

اتومکانیکا نمایشگاهی برای صنعت خودروسازی است که قطعات و خدمات این صنعت را ارائه میدهد. اتومکانیکا مسکو به عنوان دروازه ای به اروپای شرقی برای غرفه داران بین المللی عمل میکند.

این نمایشگاه موضوعات زیر را پوشش میدهد: قطعات و سیستم ها، لوازم جانبی و تنظیم، تعمیر و نگهداری، ایستگاه خدمات و شستشوی تونل.

اتومکانیکا مسکو معتبرترین نمایشگاه تجاری برای روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع است تا با روندهای بازار، محصولات جدید و پیشرفت ها روبرو شود.

طرح های نمایشگاه اتومبیل مسکو

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و تجهیزات تعمیر و نگهداری خودرو MIMS Automechanika مسکو، شامل بیش از 59000 مترمربع مساحت نمایشگاهی در 5 غرفه و بیش از 1612 شرکت در نمایشگاه است.

اگر به این فکر میکنید که یکی از آنها باشید، در nStands طیف وسیعی از گزینه ها را برای یافتن طراحی پایه که مناسب تر با شماست، پیدا خواهید کرد.

جدیدترین نسخه های موجود

نمایشگاه بین المللی پیشرو در روسیه برای قطعات خودرو، قطعات و تجهیزات تعمیر و نگهداری خودرو MIMS Automechanika به طور سنتی جدیدترین محصولات و فناوری های تولیدکنندگان پیشرو بین المللی را ارائه میدهد. برای اولین بار MIMS Automechanika مسکو یک برنامه آموزشی و تجاری گسترده را برای متخصصان صنعت ارائه خواهد کرد. منطقه کنفرانس AGORA مجموعه ای از سمینارها، مروری بر بازار و آموزش را به صورت روزانه ارائه میدهد. همه رویدادها در AGORA رایگان خواهد بود.

3 دلیل برای بازدید از نمایشگاه

 • با محصولات و فناوری های جدید تولیدکنندگان پیرو جهان آشنا شوید.
 • تامین کنندگان جدید را پیدا کنید و با آنها قرارداد ببندید.
 • درباره رقبای خود بیشتر بدانید.

مزایای نمایشگاه

دسترسی مستقیم به بیش از 31000 خریدار.

اطلاعات مختصر بازار:

بازار قطعات خودرو روسیه درحال رونق است؛ تعداد و سن وسایل نقلیه در روسیه به خدمات مداوم دارد.

بازار پس از فروش روسیه در مقایسه با سال گذشته به رشد 20 درصدی رسیده است.

در سال 2014 بیش از 50 هزار خودروی فرسوده توسط برنامه های خودروسازان به فروش میرسد؛ میانگین دینامیک در سال جاری +%20 است.

دارندگان خودروهای روسی در سال 2014، 1.5 تریلیون روبل (27.7 میلیارد دلار) برای خدمات فنی منظم، تعمیر، تعمیر بدنه، نصب لاستیک و شستشوی خودرو هزینه کرده اند.

مشخصات بازدیدکنندگان

 • مالک/مدیر عامل شرکت %33
 • مدیر، متخصص 29%
 • رئیس بخش 21%
 • معاون مدیر عامل 14%
 • شرکت های انفرادی 3%

برخی از نتایج مشترک از نمایشگاه اتومبیل مسکو 2014

این بزرگترین نمایشگاه تجاری برای قطعات خودرو و تجهیزات تعمیر و نگهداری خودرو در روسیه و کشورهای همسایه بود.

 • فضای نمایشگاه: n46393 مترمربع ناخالص در 5 غرفه نمایشگاه در فضای باز و بسته.
 • غرفه داران: 1338 شرکت از 39 شرکت. از جمله برندهای صنعتی مهم مانند:

Aisin, BMW Group Russia, Bosch, Mercedes-Benz RUS, Brembo, Brisk, Carville, Delphi, Denso, Exedy Clutch Europe, Gates, GAZ Group, Bosal, Finwhale, Hola, KYB, Magneti Marelli, Mann+Hummel, Multi, Optibelt, Tenneco, Valeo Service, Sogefi Group, Unicom, ZF Friedrichshafen

 • غرفه های ملی:

ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، سنگاپور، کره، ارمنستان، تایوان، کرواسی و جمهوری چک محصولات و پیشرفت های فناوری خود را در غرفه های ملی جمعی ارائه کردند. شرکت هایی از آلمان محصولات، خدمات و فناوری های خود را در یک منطقه آلمانی ارائه کردند.

 • بازدیدکنندگان:

31239 بازدیدکننده در طول 4 روز.

89 درصد بازدیدکنندگان از 77 منطقه روسیه آمده اند.

99 درصد بازدیدکنندگان نمایندگان تجارت و صنعت هستند.

با تمام گفته ها و ناگفته ها…

در این صفحه از ساوش مگ هر آنچه را که باید در مورد نمایشگاه اتومبیل مسکو بدانید را ورق زدیم و در حال و هوای آن غرق شدیم. آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان مفتخر است تا پذیرای همیشگی شما در اجرای تورهای مسکو باشد و تجربه سفری متفاوت و آسان را هدیه کند.

درضمن میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03132110 تماس بگیرید تا کارشناسان تورهای خارجی ما راهنمای سفری ایده آل برای شما باشند.

تصاویر و واژه ها برای توصیف این شهر قاصرند. دیدگاه شما از تجربیات سفر به مسکو قطعا ارزشمندتر و جذاب تر است. مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود