آلمان، سرزمین جشنواره ها

فرقی نمیکند به فضای باز علاقه مند باشید یا مکان های فرهنگی و معماری را ترجیح دهید، آلمان همه چیز را دارد. برای لذت بردن از ساحل به شمال سفر کنید، در قلب کشور برای دیدن جنگل ها و دره های رمانتیک بمانید و یا به سمت جنوب بروید و مناظر کوهستانی دیدنی آلپ باواریا را ببینید. با ساوش مگ همراه شوید تا به مطالعه این کشور بپردازیم.

آلمان کشوری با عقل برتر و فرهنگ غنی، تجربه ای کامل از معماری زیبا، حومه شهر زیبا، جشنواره های مملو از سرگرمی و درخشان ترین غذاها را به مسافران خود ارائه میدهد. هر زمان از سال، زمان خوبی برای بازدید است. چه در تابستان/بهار که کشور شکوفه میدهد و پوشیده از رنگ است؛ یا پاییز/زمستان که همه چیز آرام و پوشیده از برف است.

در آلمان چه باید کرد؟

1. برلین را کاوش کنید: بناهای تاریخی اخیر را در برلین، مانند دیوار مشهور برلین کاوش کنید. شهری که پس از پایان جنگ جهانی دوم بارها زنده ماند و خود را دوباره از نو ساخت. این شهر اکنون یکی از مهم ترین قطب های فناوری و یکی از بزرگترین پایتخت های نوپا اروپا است.

2. رویدادهایی که باید ببینید: جشنواره اکتبر در سپتامبر، بازارهای کریسمس در دسامبر یا جشنواره فیلم برلین در فوریه را امتحان کنید.

3. از قلعه نویشونشتاین دیدن کنید: این نه تنها یک ساختمان باشکوه است، بلکه الهام بخش قلعه سیندرلای دیزنی است.

4. جنگل سیاه: جنگل سیاه یک جنگل سرسبز است که نام آن همنام با یک کیک معروف و یک مسیر ریلی نیز هست.

5. غذاهایی که باید امتحان کنید: اگر سوسیس، کالباس و کلم ترش در بالای لیست غذاهای شما برای امتحان کردن در آلمان نیستند، حداقل یکی از چوب شورهای معروف را زمانی که در برلین یا مونیخ هستید امتحان کنید.

مکان های توریستی آلمان

1. برلین

در برلین همه چیز سرزنده است. جهان وطنی و رو به جلو، در عین حال غرق در تاریخ غنی. روزهای مریض جنگ سرد و شهری که با دیوار تقسیم میشود، مدت ها فراموش شده و پایتخت متحد شده به عنوان قلب آلمان به سرعت میتپد.

2. هامبورگ

دومین شهر بزرگ آلمان، شهر آزاد و هانسیاتیک هامبورگ یکی معدود شهرهای آلمان است که علیرغم اینکه کانونی برای فعالیت های جهان و پایگاهی برای بسیاری از موسسات مهم آلمانی و جهانی است، هنوز جذابیت دنیای قدیم خود را حفظ کرده است.

3. فرانکفورت

فرانکفورت یکی از مهم ترین مکان ها در دنیای مالی اروپاست؛ زیرا دفتر مرکزی بانک مرکزی اروپا در اینجا واقع شده است. درحالی که منظره شهر به دلیل اهمیت آن در دهکده جهانی مملو از ساختمان های مدرن و آسمان خراش های شهری است.

4. مونیخ

مونیخ امروز پایتخت فناوری است که کیفیت زندگی را بیش از همه جنبه های دیگر ارج می نهد. با این وجود، شهر باواریا جذابیت قرون وسطایی را حفظ کرده است. این شهری است که مدرنتیه و سنت را بی معنا درهم می آمیزد.

5. دوسلدروف

شهر بزرگ در آلمان غربی، دوسلدروف به عنوان مرکز مد و هنر این کشور عمل میکند. اینجا شهر زیبایی است که در امتداد رودخانه باشکوه راین تا محل تلاقی رودخانه با شاخه دوسل قرار دارد. این شهر که طب اقتصادی منطقه است، مدرنیته را با عصر معاصر فریاد میزند.

6. درسدن

پس از دهه ها بازسازی پس از جنگ، شهر افق کلاسیک باروک خود را بازسازی کرده است و در عین حال موزه های تازه بازسازی شده، معماری هیجان انگیز و رستوران های نوآورانه را نیز به آن اضافه کرده است. موسیقی، غذا، ظروف چینی، زیباترین لبنیات جهان و عجایب آبی؛ پایتخت ساکسون مملو از سرگرمی است.

بهترین زمان برای سفر به آلمان

مارس تا آگوست بهترین زمان برای سفر به آلمان است. ژوئن تا آگوست(تابستان) و مارس تا مه(بهار) بهترین زمان برای سفر به آلمان در نظر گرفته میشود. آب و هوا در این زمان از سال دلپذیر است و برای جشنواره بسیار لذت بخش است.

آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان ارائه دهنده بهترین نرخ تورهای آلمان در این زمان است.

چه چیزی در مورد آلمان عالی است؟

تعداد زیاد جشنواره ها در تمام طول سال، نوشیدنی های آلمانی مانند آبجو و قهوه، غذاهای لذیذ آلمانی، زندگی شبانه هیجان انگیز، حومه زیبا.

چه چیزی خیلی عالی نیست؟

گران بودن، محافظه کار بودن در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، مشکل بازدید در فصول اوج، سختی زبان.

آلمان برای چه کسانی مناسب است؟

برای مسافرانی آرام و با پشتوانه که دوست دارند چیزها را با سرعتی آرام ببینید و تجربه کنند.

تبادل پول در آلمان

ارز را میتوان در اکثر بانک ها که نرخ های منصفانه ارائه میدهند مبادله کرد. همچنین میتوانید چک های مسافرتی خود را در اینجا نقد کنید. ارز را میتوان در فرودگاه های بین المللی و ایستگاه های قطار نیز مبادله کرد. با این حال، نرخ ارز به طور کلی ناعادلانه است و به طور چشمگیری متفاوت است. بهترین روش مبادله ارز از طریق دستگاه های خودپرداز است که به فرد اجازه میدهد از طریق کارت های اعتباری خود یا کارت های نقدی خارجی پول برداشت کند. مکان یابی دستگاه های خودپرداز آسان است و در هر فرودگاهی یافت میشود. کیوسک های ارز خارجی نیز نرخ های خوبی را برای پول نقد بدون دریافت کارمزد ارائه میدهد.

آداب در آلمان

  • از آنجایی که هیچ اجباری در دادن انعام وجود ندارد، سرورها بیشتر به دلیل ادب و قدردانی شخصی انعام داده میشود. انعام در آلمان با ذکر کل کسر(با اضافه شدن انعام) در حین پرداخت انجام میشود.
  • آلمانی ها در مورد وقت شناسی بسیار دقیق هستند و اکثر آنها 5 تا 10 دقیقه قبل می آیند. وقت شناسی از همه انتظار میرود؛ دیر رسیدن بی ادبی تلقی میشود و به سختی قابل تحمل است.

نکاتی برای سفر به آلمان

  • به مسافران توصیه میشود اقدامات احتیاطی عمومی(مانند پیاده روی نکردن در پارک ها در اواخر شب، بدون مراقبت نگذاشتن دوربین یا سایر اشیای قیمتی، به رخ نکشیدن پول خود) برای جلوگیری از برخوردهای نامناسب انجام دهند.
  • تماس با 112 – شماره اورژانس سراسری پلیس، آتش نشانی و امداد و نجات در مواقع ضروری.
  • پلیس آلمان به اجرای دقیق قانون معروف است و هیچ امتیازی برای گردشگران قائل نیست. فرد باید در برخورد با پلیس خونسرد، مودب و نجیب باشد تا از جریمه یا اتهامات فیزیکی جلوگیری شود.

با تمام گفته ها و ناگفته ها…

در این صفحه از ساوش مگ هرآنچه که باید پیش از سفر به آلمان بدانید را ورق زدیم، در کوچه، خیابان هایش قدم زدیم و در فرهنگ و تمدن آن غرق شدیم. آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان مفتخر است تا پذیرای همیشگی شما در اجرای تورهای آلمان باشد و تجربه سفری متفاوت و آسان را هدیه کند.

درضمن میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03132110 تماس بگیرید تا کارشناسان تورهای خارجی ما راهنمای سفری ایده آل برای شما باشند.

تصاویر و واژه ها برای توصیف این کشور قاصرند. دیدگاه شما از تجربیات سفر به آلمان قطعا ارزشمندتر و جذاب تر است. مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود