چرا پاتایا؟

1. ساحل

در کنار آفتاب گرفتن در یکی از صندلی های استراحتی، میتوانید برای جت اسکی، پاراسل یا موج سواری در آب بروید. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتردر مورد محیط ساحلی پاتایا هستید، آکواریوم دنیای زیر آب مکانی فوق العاده برای کاوش است. به خصوص اگر با کودکان سفر میکنید.

2. زندگی شبانه

در کنار چراغ های روشن واکینگ استریت که عصرها به روی ترافیک بسته است، بارها، کلوب ها و موارد دیگر را خواهید دید مرکز شهر پاتایا مملو از کلوپ های شبانه و بار است که بسیاری از آنها شبانه روز باز هستند.

3. میراث تایلند

پاتایا خانه بناهایی مانند پناهگاه برازنده حقیقت است که تماما از چوب و بدون میخ فلزی ساخته شده است و معبد بودای بزرگ است که مجسمه طلایی غول پیکر را در خود جای داده است.

4. بازارگردی

مراکز خرید بزرگ، بازارهای فضای باز، غرفه های پیاده رو و یک بازار وجود دارد – به طور خلاصه، هر فرصتی برای خرید هرآنچه که میخواهید، از کالاهای ارزان تا گران وجود دارد. از میدان وسیع رویال گاردن پلازا گرفته تا بازار مسحورکننده شناور پاتایا، متشکل از قایق های روی آب که در آن میتوانید لباس ها، جواهرات و صنایع دستی را به قیمت ارزانی پیدا کنید.

5. تنوع غذایی بالا

وقتی نوبت به غذا میرسد، رستوران های چینی و آسیایی بسیاری را به همراه غذاهای خاورمیانه، هندی و البته تایلندی از هرنوع پیدا خواهید کرد. هجوم گردشگران باعث جذب سرآشپزهای بین المللی و رستوران های بسیاری شده است که سلیقه های غربی و اروپایی را پوشش میدهد.

با تمام گفته ها و ناگفته ها…

در این صفحه از ساوش مگ دلایل سفر به پاتایا بررسی کردیم. آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان مفتخر است تا پذیرای همیشگی شما در اجرای تورهای پاتایا باشد و تجربه سفری متفاوت و آسان را هدیه کند.

درضمن میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03132110 تماس بگیرید تا کارشناسان تورهای خارجی ما راهنمای سفری ایده آل برای شما باشند.

تصاویر و واژه ها برای توصیف این شهر قاصرند. دیدگاه شما از تجربیات سفر به پاتایا قطعا ارزشمندتر و جذاب تر است. مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود