روز امارات متحده عربی

در 2 دسامبر ما برای جشن گرفتن روز ملی امارات متحده عربی آماده می شویم! امسال، بیایید اهمیت تاریخی این مناسبت را به یاد بیاوریم و از کسانی که مغز متفکر تشکیل امارات بودند، تقدیر کنیم. بیایید نگاهی به اهمیت تاریخ بیندازیم.

تاریخچه روز ملی امارات متحده عربی

امارات متحده عربی همیشه کشور قدرتمند امروزی نبود. در واقع، کشور به گروه های قبیله ای رقیب تقسیم شد و مناطق مختلفی را اشغال کردند. در سال 1820، بریتانیا وارد صحنه شد و در ازای کنترل بر زمین، از قبایل حمایت کرد. قبایل متعدد که از صلح ناامید بودند این پیشنهاد را پذیرفتند و به بریتانیا اجازه دادند که مسئول حل و فصل اختلافات آنها باشد. در سال 1968، بریتانیا پس از اینکه شروع به تجربه ضررهای مالی کرد، خود را از این تصویر حذف کرد.

پس از خروج بریتانیا از این سناریو، حاکمان ابوظبی، دبی، عجمان، العین، شارجه و ام القوین تصمیم به اتحاد گرفتند. در 2 دسامبر 1971، امارات استقلال خود را از بریتانیا اعلام کردند و به امارات متحده عربی تبدیل شدند. بعداً راس الخیمه – هفتمین امارت – نیز به این اتحادیه پیوست. آیا می دانید بهترین قسمت چیست؟ این ادغام و آزادی آنها از حکومت استعماری بدون هیچ خشونتی به دست آمد!

به نشانه وحدت هفت امارات و اعلامیه امارات متحده عربی، پرچم امارات به شکلی که امروز می شناسیم برافراشته شد و اولین رئیس جمهور امارات – شیخ زاید بن سلطان آل نهیان – انتخاب شد. شیخ زاید امیر ابوظبی و ثروتمندترین امارت هفت گانه بود. امروزه امارات به عنوان یک قدرت متوسط ​​و کشوری با نفوذ با اقتصاد شکوفا، ذخایر نفت، گردشگران فراوان و برخی از بلندترین ساختمان‌های جهان شناخته می‌شود. با این حال، همه شهروندان امارات اذعان دارند که قدرتی که امروز دارند تنها به این دلیل وجود دارد که هفت امارت تصمیم گرفتند در سال 1971 متحد شوند.

جدول زمانی روز ملی امارات متحده عربی

 • 1400 – مسیر طلا: دبی تبدیل به گذرگاه تجارت می شود.
 • دهه 1950 – حفر ثروت: نفت در امارات کشف شد.
 • 1962 – آغاز: ابوظبی صادرات نفت را آغاز کرد.
 • 2007 – رهبری جهان: یک استراتژی توسعه ملی برای موفقیت امارات متحده عربی در اقتصاد فاش شد.

چگونه روز ملی امارات متحده عربی را جشن بگیریم

 • تور کشور: در این روز ملی به اجداد خود احساس عشق می کنید؟ این زمان عالی برای گشت و گذار در کشور و بررسی برخی از بناهای تاریخی است. به ما اعتماد کنید، کمی بیشتر عاشق امارات خواهید شد.
 • جشن بگیرید: اگر هیجان زده هستید و می خواهید آن را نشان دهید، چرا این کار را با یک مهمانی انجام ندهید؟ نه تنها می توانید لباس بپوشید، بلکه می توانید با دوستان نزدیک و خانواده نیز وقت بگذرانید.
 • یک فعالیت پاکسازی را میزبانی کنید: کاری را انجام دهید که به نفع ملت باشد، مانند پاکسازی. این فعالیت به ارائه یک خروجی مفید برای میهن پرستی شما کمک می کند و در عین حال کشور را پر شور و نشاط می کند.

5 واقعیت جالب در مورد امارات

 • خرما برای همه: امارات متحده عربی بیش از 40 میلیون نخل خرما دارد.
 • خیلی باسواد: نرخ باسوادی 93 درصد است.
 • زمین کویری: این کشور رودخانه ندارد.
 • دهکده جهانی: حدود 200 ملیت در امارات متحده عربی وجود دارد.
 • کمی روغن اضافه کنید: این کشور دارای ششمین ذخایر بزرگ نفت در جهان است.

چرا روز ملی امارات مهم است؟

 • از نظر تاریخی مرتبط است: روز ملی امارات یک مناسبت تاریخی است که چگونگی شکل گیری امارات متحده عربی را روشن می کند. جشن گرفتن این روز ضروری است تا نسل های آینده تاریخ ملتی را که در آن زندگی می کنند یادآوری کنند. یادآوری گذشته اغلب عشق به کشور را در قلب جوانان القا می کند.
 • یادآور صلح: وقایعی که در تاریخ روز ملی امارات رخ داد نمونه ای از این است که چگونه می توان بدون استفاده از خشونت و جنگ به آزادی دست یافت. این روز همچنین به عنوان انگیزه ای برای انتخاب گفتگوی مترقی برای حل مسائل سیاسی عمل می کند.
 • نشان می دهد که در وحدت قدرت وجود دارد: شما در مورد “تفرقه و سلطه” شنیده اید. خوب، شکل گیری امارات دقیقاً نشان می دهد که در مقابل آن چقدر قدرت وجود دارد – وحدت. جشن گرفتن سالانه روز ملی امارات متحده عربی یادآور این قدرت است.

با تمام گفته ها و ناگفته ها…

در این صفحه از ساوش مگ هرآنچه که باید در مورد روز امارات متحده عربی بدانید را ورق زدیم. آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان مفتخر است تا پذیرای همیشگی شما در اجرای تورهای امارات باشد و تجربه سفری متفاوت و آسان را هدیه کند.

درضمن میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03132110 تماس بگیرید تا کارشناسان تورهای خارجی ما راهنمای سفری ایده آل برای شما باشند.

تصاویر و واژه ها برای توصیف این کشور قاصرند. دیدگاه شما از تجربیات سفر به امارات قطعا ارزشمندتر و جذاب تر است. مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود