زندگی شبانه در استانبول

استانبول یکی از بزرگترین و جهانی ترین شهرهای جهان است. این شهر تاریخی که دقیقا در میان دو قاره وسیع واقع شده است، فرهنگ پر جنب و جوشی را توسعه داده است که سالانه میلیون ها گردشگر را به همراه بناهای باشکوه جذب میکند. استانبول همچنین به دلیل زندگی شبانه پر جنب و جوش و پویا دارد که پذیرای جمعیتی مدرن، متنوع و شیک است.

با ساوش مگ همراه باشید تا 16 مورد از کارهایی که باید در شب استانبول انجام دهید را بدانید:

1. 360 Istanbul

2. Rounder’s Irish Pub

3. Moretenders’ Cocktail Crib & Sushi

4. Flekk

5. kiki

6. Balkon Restaurant & Bar

7. Sezgin Pub

8. Lucca

9. Suada Club

10. Banylon Bomonti

11. Nardis Jazz Club

12. Masquerade

13. Bosphorous Dinner Cruise

14. Whirling Devishes Show

15. Walking through Galata Bridge

16. Istanbul Pub Crawl Tour

مطمئن شوید که در سفر به استانبول هیچ یک از این تجربه های شگفت انگیز زندگی شبانه را از دست ندهید. ما به شما قول میدهیم در سفر خود برای کشف این شهر زیبا خاطرات فراموش نشدنی بسیاری را رقم بزنید.

با تمام گفته ها و ناگفته ها…

در این صفحه از ساوش مگ 16 مورد از کارهایی که باید پیش از سفر به استانبول بشناسید را ورق زدیم و در حال و هوای آن غرق شدیم. آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان مفتخر است تا پذیرای همیشگی شما در اجرای تورهای استانبول باشد و تجربه سفری متفاوت و آسان را هدیه کند.

درضمن میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03132110 تماس بگیرید تا کارشناسان تورهای خارجی ما راهنمای سفری ایده آل برای شما باشند.

تصاویر و واژه ها برای توصیف این شهر قاصرند. دیدگاه شما از تجربیات سفر به استانبول قطعا ارزشمندتر و جذاب تر است. مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود