ویزای توریستی کانادا، چک لیست مدارک مورد نیاز

با مگ ساوش همراه باشید تا به طور مختصر و مفید کلیه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کانادا را بررسی کنیم.

چک لیست مدارک

1. اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آنها ویزا درج شده است.

2. یک قطعه عکس جدید 3.5*4.5 رنگی زمینه سفید

3. ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج

4. تکمیل فرم های اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر کدام از متقاضیان

5. مدارک مالی شامل نامه تمکن به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک، گردش شش ماهه حساب که نشان دهنده میزان در آمد ماهیانه وی باشد و گواهی سپرده بلند مدت درصورت وجود.(مدارک دیگری هم همچون گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه نیز میتواند تمکن مالی شما را نشان دهد.)

6. ترجمه اسناد ملکی

7. مدارک شغلی

گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و در آمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه سه فیش حقوقی آخر و حکم کارگزینی برای کارمندان، ترجمه روزنامه رسمی “آگهی تاسیس” شرکت و آگهی تغییرات و تصمیمات و لیست حقوق و بیمه کارکنان و برگه های مالیاتی و گردش شش ماهه حساب شرکت برای کارفرمایان، کارت بازرگانی و گواهی اتاق بازرگانی برای تجار، پروانه دائم طبابت، پروانه مطب و دانشنامه برای پزشکان، پروانه نظام مهندسی و با جواز ساخت برای مهندسین، پروانه بهره وری برای کارخانه داران، جواز کسب برای کاسبان، ترجمه حکم بازنشستگی و فیش مستمری بگیری برای بازنشستگان.

کارشناسان تورهای خارجی آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان پاسخگوی سوالات شما برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان در خصوص اخذ ویزای توریستی کانادا هستند.

8. دعوتنامه

با ذکر نام کامل فرد دعوت کننده، تاریخ تولد، آدرس و تلفن در کانادا، عنوان شغلی، وضعیت اقامت، شرایط خانوادگی و ذکر اطلاعات اعضای خانواده “تعداد و نام افرادی که با شما زندگی میکنند، نوشته شود.” و اطلاعات فرد یا افراد دعوت شونده شامل نام، تاریخ تولد، آدرس و تلفن، نسبت با دعوت کننده، دلیل سفر، مدت زمانی که قرار است در کانادا اقامت داشته باشد، محل اقامت، قصد وی برای ترک خاک کانادا و اینکه هزینه های وی در مدت زمان اقامت به عهده چه کسی است.

دعوتنامه پس از تنظیم به مهر و امضای دفتر ثبت Notary Public برسد. در صورت امکان، نسبت فرد دعوت کننده با دعوت شونده از طریق ترجمه شناسنامه ها مشخص شود. ارائه اسکن کارت شهروندی Canadian citizenship card. یا شناسنامه کانادایی Canadian birth certificate یا کارت اقامت PR card از سوی فرد دعوت کننده الزامیست. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی Notice of assessment و فرم های T4 یا T1 تاثیر زیادی در ویزا شدن دعوت شونده دارند.

9. درصورت عدم وجود دعوتنامه رزرو هتل و شرح آیتینری سفر الزامیست.

10. رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا.

کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند.

در این صفحه از ساوش مگ هرآنچه که باید در مورد ویزای توریستی کانادا بدانید را ورق زدیم. آژانس مسافرتی هوایی و جهانگردی مهروماه آسمان مفتخر است تا پذیرای همیشگی شما در اجرای تورهای کانادا باشد و تجربه سفری متفاوت و آسان را هدیه کند.

درضمن میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 03132110 تماس بگیرید تا کارشناسان تورهای خارجی ما راهنمای سفری ایده آل برای شما باشند.

مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود