بایدها و نبایدهای کیش – ( پیش از سفر بدانید )

جزیره ی کیش را می توان یکی از توریستی ترین مکان های ایران دانست. در سفر به این جزیره ی زیبا مواردی وجود دارد که ما آن را در قالب بایدها و نبایدهای کیش برایتان گردآوری کرده ایم.

1. ماشین رنت کنید!

اگر عاشق رانندگی با ماشین های لوکس هستید پیشنهاد می شود در جزیره ماشین اجاره کنید البته از لجاظ هزینه کمی گران است ولی یادتان باشد که شما در سفر هستید تا حسابی خوش بگذرانید!

خودروهای لوکس کیش

2. از شیر آب ننوشید!

به هیچ عنوان از لوله کشی آب در جزیره ی کیش ننوشید زیرا غیر قابل شرب است و ممکن است باعث دل درد شود.

3. از تفریحات کیش نهایت لذت را ببرید!

کیش مملو از تفریحات آبی و غیر آبیست و پیشنهاد می کنیم تا حدی که وقت و هزینه ی شما اجازه می دهد از این تفریحات نهایت استفاده را بکنید.

تفریحات آبی کیش

4. کیش، معروف به پاساژهای لوکس!

کمتر کسی است که تعریف پاساژها و مراکز خرید کیش را نشنیده باشد البته قبلا اجناس ارزان تر بود ولی در حال حاضر اگر به دنبال لباس و اجناس اورجینال هستید حتما از پاساژهای کیش دیدن کنید.

پاساژهای کیش

5. بافت تاریخی و قدیمی کیش را از دست ندهید!

در مقابل پاساژهای لوکس و خیابان های تمیز و مجلل، بافت قدیمی کیش قرار دارد که دیدن آن خالی از لطف نیست چرا که می توانید با مردم بومی و خانه هایشان بیشتر آشنا شوید.

خانه ی قدیمی در کیش

6. طبیعت آرام کیش!

با اینکه وسعت جزیره کیش زیاد نیست اما طبیعت آرام و جذابش هر کسی را مدهوش می کند. از پوشش گیاهی و درختان عجیبش گرفته تا پارک آهوان و سواحل تمیز خلیج پارس.

پارک آهوان کیش

7. زمستان به کیش سفر کنید!

جزیره ی کیش به دلیل آب و هوای گرم و شرجی که دارد تابستان های بسیار غیر قابل تحملی دارد و بهترین فصل برای سفر به آن زمستان می باشد.

8. قوانین محکم راهنمایی و رانندگی!

اگر قرار است ماشین رنت کنید یا حتی به عنوان عابر پیاده در کیش تردد کنید، باید بدانید که قوانین راهنمایی و رانندگی در اینجا بسیار محکم است و هرگونه بی قانونی مجازاتی را در پی دارد.

9. خودروی کثیف جریمه می شود!

شاید جالب ترین مورد از بایدها و نبایدهای کیش این است که در جزیره اگر ماشینتان کثیف باشد جریمه می شوید!

خودروهای لوکس کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ESC را فشار دهید تا بسته شود